Love revolution

Hmm…

Kaks peamist märksõna eelmistest päevadest – armastus ja sõda. Ei, nad ei ole kuidagi seotud omavahel(minuga vähemalt mitte), aga mõlemad käisid läbi minu elust tihedalt see nädalavahetus. Tegelt üks on juba suhteliselt pikka aega minu elus läbi jooksnud.

Eile käisin PÖFFil vaatamas “20 sigaretti”. Müts maha režissööri ees. Tõesti. Teha film sellest kuidas ta Iraagis filmi tehes vigaseks jäi ja lähedased tema ümber surma said on ikkaemotsionaalne rollercoaster. Mitte ühtki stseeni ei olnud filmis, mis oleks välja mõeldud. Tähendab, et see jättis sõjast üsna reaalse ja võika mulje, mitte nagu tavalistes Hollywoodi ülepaisutatud eelarvetega ja arvutiga tehtud lahingustseenid. See ongi Euroopa filminduse pluss. Filmid on palju sügavamõttelisemad, palju aktuaalsematel teemadel.Mitte mõeldud meelelahutuseks. No selliseid leidub ka, aga vähem kui Hollywoodi kinos.

Tahan veel vaatama minna. Paljusid filme. Tuleb hakata veel pileteid ostma ja võtma aega ja minna.Aega tuleb teha.

Aega tuleb teha kõige jaoks, mida sa pead enda elus tähtsaks/või mis sulle meeldib. Siis saad veel õnnelikum olla, kui tavaliselt. Kui sa veedad aega nendega,keda sa armastad või teha seda mis sulle tõeliselt meeldib.

Armastust on vaja. Inimene on selleks loodud, et armastada ja et olla armastatud. See käib elus ringi nagu rollercoaster. Ühel hetkel võid avastada ja kehalda, kas ikka. Kuid teisel hetkel saad aru kui õnnelik sa tõeliselt oled. Ja ma olen praegu tõeliselt õnnelik. Good for me, eksju.

Missest, et mu tervis ei ole (jällegi) kõige paremas seisukorras. Üldsegi, mis toimub, ma olen tavaliselt väga hea tervisega olnud, aga viimasel ajal ainult üks tervisehäda teise otsa. Jehuu… Vähemalt on peavalud üle läinud. Positiivne.

You know you’re in love, when you can’t fall asleep, because reality is finally better than your dreams.

Unetunnid vaikselt tiksuvad, aga kõik on ikka hästi.

M.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s