Winter winds

Naerutage, aga edasi. Tänase õhtu kokkuvõttes, sain ma täiesti uue elamuse stand up comedyst. Ma polnud kunagi varem midagi sarnast näinud, aga kuulnud olin küll sellest ning teadsin ka umbes mida oodata, Küll aga ei osanud ma oodata, et see õhtu nii nilbeks läheb. Isegi minu nilbuse tasand ei küündi selleni.

Eestlased-oleme vaoshoitud rahvas, teeme palju enesetappe, kõik töötavad Skype’is ja joovad palju. See on arvamus,m eist, inglaste(ja ameeriklase) poolt. Ainult nõustun sellega, sest see on primitiivses mõttes täiesti tõsi. Kõige algelisemal puhtal kujul olemegi sellised(no olgu, kõik ei tööta Skype’is, aga ikkagi).

Iga koomik, kes laval käis(Kokku 3) rääkis mingi loo enda minevikus ja ka tögas teisi rahvaid ja oma abikaasasid/tüdruksõpru. Enamus, mis nad rääkisid on naljakas just sellepärast, et tegelikult on see nii tõsi. Ja kuna nad on selle koomika võtmesse pannud, siis on see ainult naljakam. Ja purjus publik annab ainult hoogu juurde. Aga terve see seltskond, kes sinna kohale oli tulnud, oli nii värvikas ja tore. Õhkkond Von KRahlis oli täiesti meeldiv ja mitte-eestlaslik.

Ainult positiivne, äkki saame sellest vaoshoitud ja palju joova rahva sildist ka kunagi lahti. Eestlased võiksid ideaalis(minu ideaalis siis) olla avatud ja sõbralikud, kuid mitte purjus peaga olles, vaid täiesti kainelt. Mõned juba on sellised, ainult positiivne. Muudame terve rahva selliseks. Aega võib see küll võtta, aga kasu on sellest tohutult. 1 300 000’l inimesel ei tohiks olla ju nii väga raske oma iseloomu muuta. Aga eks see kõik vahetub põlvkondadega. Ainult positiivne.

Õues on mõnus winter wonderland praegu.

M.

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s