Sleepytime in the western world

Ma olen viimasel ajal ikka väga väsinud olnud. Hommikul on ikka väga uni ja padi nägu on ka. Tahaks rohkem magada. Nüüd avaneb võimalus kuna on nädalavahetus, aga samas lähen Viljandisse, niiet tegelt ei tea kui palju ma magada saan. Pühapäevast alates elan Vanalinnas. Siis saab natuke kauem magada. Natuke, aga sellest piisab täielikult.

Täna nägin Õhtulehe kaant. Täiesti hämmastav milline nende uudiste tähtsus on. Suurelt-suurelt oli pealkirjaks, et mees lasi rasedal naisel jälgida. Okei, see on creepy ja vastik, aga all  nurgas ilutses kõige väiksemas kirjas tekst: “Teadlased leidsid uue Maa”. Niiet, mis sa arvad, mis on tähtsam. Kas saada teada, milline jõletis laseb rasedal nälgida või siis superuudis, et on leitud Maa sarnane plannet, millel võib elu olla. Selliseid sündmusi juhtub haruharva, no praegu on leitud selliseid planeete, kus võib-olla on elu, ainult see-sama. Samas selliseid jõletisi leiab igaltpoolt, igapäev ja isegi hullemaid. Get your priorities straight.

Vaatan praegu lauda ning vastu vaatab virn raamatuid, mis peaksid head olema(tõenäoliselt ongi) ning soovitatakse lugeda. Peaks äkki mõne kätte võtma ja lugema, muidu see virn aina kasvab ja kasvab. Kuhagile mujale mul neid panna enam pole. Fausti peaks ka ära lugema ja siis veel hulk surm-igavat, kuid kohustuslikku ja maailmale tähtsaid tekste.

Vaatan üle enda iTunesi library’t, et leida sobivat lugu. Kui ma vaid teaks, sest valikuid on üle 13000. Head muusikat täis…

Meeldetuletus endale – külmaks hakkab minema, osta endale korralikud kindad.

M.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s