Life is beautiful

Elu on ilus.

No mõnikord juhtub, et tuleb kivi või känd ette, aga tegelikkuses on see ainult väike takistus. Tuleb näha suuremat pilti. Elu on ilus. Me peaksime olema õnnelikud, et selline asi nagu elu üldse olemas on. Siiamaani me ju ei tea, kas me oleme ainukene väga intelligentne liik terves universumis(!!!). Kuigi me oleme seda üritanud teada saada, pole see meil siiamaani õnnestunud. Või äkki on, aga keegi pole sellest teatanud? Kahtlane. Seniks aga kuni keegi kellegi(või millegi) leiab, oleme siin hiiglaslikus ruumis täiesti ihuüksi. No tegelikult seitsme miljardikesi, aga ikkagi üksi.

Eile käisin Eesti – Itaalia matši vaatamas. Seisime täpselt Itaalia fännitribüüni all(sest muid kohti polnud enam saada). Tegelikult enamus, kes seal olid ei olnud itaallased, vaid eestlased/venelased/soomlased/rootslased/lätlased, kes hoidsid lihtsalid Itaaliale pöialt ja karjusid “ITALIA, ITALIA”. Õnneks oli seal ka neid fänne, kes omadele pöialt hoidsid. Vaatamata ilmast oli mul väga hea meel, et täismaja oli kohale tulnud.

Peale matši oli mul tõeliselt hea meel Eesti üle. Me suutsime Itaaliale vastu hakata. Itaaliale, kes on 4x maailmameister. Muidugi me kaotasime, aga napilt. Suuresti tänu väga kahtlasele kohtunikebrigaadile Hispaaniast, kes ei andnud Eestile penaltit ja tegi Itaalia kasuks kahtlaseid otsuseid. Üks neist resulteerus väravaga.

Aga noh, see on elu. Mõnikord läheb hästi, mõnikord halvasti.

“Life is like a box of chocolates. You never know what you’re gonna get.”

Aga üldiselt on elu ilus.

M.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s