What if the storm ends?

Umm…

Vaheaega on jäänud nüüd ainult 5 päeva järgi… 5!!! Aga tegelt ei ole see nii hull. Kõik hea peab ükskord otsa saama. Igavene suvi oleks ka igav. Nüüd tulebki sügis. Või on juba kohal… Nädala aja pärast on kool. Näeb taas enda klassikaaslasi, keda pole näinud paar kuud juba. Tundub isegi natuke põnev. Aga ma tean, paari nädala pärast tahan ma meeleheitlikult uut vaheaega. Mitte, et mul midagi kooli vastu poleks, aga lihtsalt.

Tuletan endale meelde, et kohustuslikku kirjandust oli vaja lugeda, aga kuna suvi oli nii kiire siis ei jõudnud. Aga noh, küll jõuab. Mis see ikka on mõned raamatud läbi lugeda. Suvel lugesin mingi 8-9 raamatut ilusti läbi. Küll aga need ei olnud kohustuslikud. Üldse kohustuslik kirjandus on natuke surutud. Ma saan aru, et mõned raamatud on klassikalised ja neid tõesti peab lugema. Aga miks mitte lugeda neid vabatahtlikult. Kui sa ise oled selle raamatu endalee valinud, “neelad” selle palju kiiremini ja parema meelega alla.

Samuti tuletan endale uuesti ja uuesti meelde, et peaks ostma uued keeled kitarrile ja hakata õppima seda mängima, aga kuidagi ununeb see alati ära.

M.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s