What if the storm ends?

Umm…

Vaheaega on jäänud nüüd ainult 5 päeva järgi… 5!!! Aga tegelt ei ole see nii hull. Kõik hea peab ükskord otsa saama. Igavene suvi oleks ka igav. Nüüd tulebki sügis. Või on juba kohal… Nädala aja pärast on kool. Näeb taas enda klassikaaslasi, keda pole näinud paar kuud juba. Tundub isegi natuke põnev. Aga ma tean, paari nädala pärast tahan ma meeleheitlikult uut vaheaega. Mitte, et mul midagi kooli vastu poleks, aga lihtsalt.

Tuletan endale meelde, et kohustuslikku kirjandust oli vaja lugeda, aga kuna suvi oli nii kiire siis ei jõudnud. Aga noh, küll jõuab. Mis see ikka on mõned raamatud läbi lugeda. Suvel lugesin mingi 8-9 raamatut ilusti läbi. Küll aga need ei olnud kohustuslikud. Üldse kohustuslik kirjandus on natuke surutud. Ma saan aru, et mõned raamatud on klassikalised ja neid tõesti peab lugema. Aga miks mitte lugeda neid vabatahtlikult. Kui sa ise oled selle raamatu endalee valinud, “neelad” selle palju kiiremini ja parema meelega alla.

Samuti tuletan endale uuesti ja uuesti meelde, et peaks ostma uued keeled kitarrile ja hakata õppima seda mängima, aga kuidagi ununeb see alati ära.

M.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s