Never Miss a Beat

Täna käidi meil klassis rääkimas alkoholist ja narkootilistest ainetest, kuigi millegipärast neid tema jutt eriti ei puudutanud. Vahepeal tuli jutus teemaks, et Eestis on ülipalju joodikutest vanematega lapsi ning selle tõttu on lapsed natuke arenguga hiljaks jäänud e. siis nn. kolmas põlvkond. Naljakal kombel sain ma juba kohe koju sõites näite “kolmandast põlvkonnast”. Nimelt mingid väikesed lapsed, 5.-6. klass, ei oska täpselt öelda, olid bussis. Ühel neist oli nõukaaegne müts, millel oli isegi sirbi ja vasaraga märk küljes. Tüdruk rebis talt selle ära, pani endale selle valesti pähe ja ütles, et ta on nats.(seriously, how stupid can you be?) Asi arenes ja varsti tundus seenägu väga hea tasuta live-comedy-sketch. See kõik lõppes sellega, et kõik hakkasid kaklema ja tüdrukule topiti näts juustesse. A bit evil, but I laughed.

Esmaspäeval sain ma endale lõpuks uue telefoni. Noh, uuema. Vana oli ikka selline juust(kolm klahvi olid ära tulnud ning kui mul ei oleks olnud akukate ära teibitud, siis aku oleks ka vahetpidamata maha kukkunud). Aga pole põhjust viriseda. Sellega kaasa tuli selline programm nagu Foursquare. Suht addicting. Stalkida saab sellega teisi inimesi hästi. Proovige

Esmaspäeval on eksam. Inglise keeles… Närvis ei ole, ausalt öeldes, ei ole ma midagi veel vaadanud selle jaoks ning kahtlen, kas ma midagi üldse vaatan. Üleõppimisega läheb niikuinii kõi valesti. Pole mõtet stressata. Aga thank god, et eksam inglise keeles on, sest ükskõik milliseks teiseks aineks oleks ma pidanud kindlasti õppima. Loodan siis see aasta korrata sama, mis eelmine aasta inglise keele lõpueksamil. Ehk siis saada kindel viis.

Eile tegime lõpuks keemia video ära. No filmisime ära, aga kokku on vaja veel panna. Hakkasin siis Adobe Premiere’ga kokku panema,  aga järsku avastasin, et mitte mõhkugi ei saa aru, kuidas see programm töötab ning jätsin selle asja sinnapaika. Geenius peab olema, et sellest programmist aru saada, kui sul on täiesti null teadmised videotöötlusest.

Haha, praegu vaatasin aknast välja ning nägin, et kaks inimest ujuvad meres. Külm on ju!! Aga eks varsti lähen ise ka.

M.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s