Fire

Palav! Õhku pole. Kust kurat see palavus järsku tuli? Ei oska sellele vastata, aga vahelduseks on mõnus käia ka sooja ilmaga õues. Tõenäoliselt on praegune ilm soem kui terve suve jooksul. Miks ma räägin ilmast? Jah, see on märkimisväärne, et õues on 30 kraadi, aga see pole nii tähtis. Te ise olete ka ju seda omal nahal tundnud…

Mul on praegu tõeline kirjutamisblokk peal. Mitte millestki ei ole kirjutada, aga tahaks.

Aga eks ma siis üritan midagigi kirjutada. Niisiis, täna jooksin ma kehalises kuutekümmend 8,3-ga. Oleks saanud paremini, aga pole ka eriti põhjust viriseda. Päris hea aeg on ju… Siis käisin täna veel piljardit mängimas. Baarileti taga töötas 10-aastane poiss, seda juhtub tõesti ainult Eestis. No c’mon, kes kurat paneb 10-aastase baari töötama?!?

Koju jalutades nägin kuidas Raekoja platsil mingid hispaanlased mängisid oma väikese palliga jalgpalli. Missest, et igalpool nende ümber kõndisid/sõid/pildistasid teised inimesed. Nad ei lasknud ennast teistest häiridaa ning see on just see, mida meile siia rohkem oleks vaja. Tänavaile on vaja elu, tänavamuusikuid, neid mehi, kes seisavad ühel kohal terve päeva, tänavakunstnikke, mustkunstnikke. Kultuuripealinna aastal võiks selline elu küll siin olla, missest, et sel ajal ma siin ei ole.

M.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s