Fire

Palav! Õhku pole. Kust kurat see palavus järsku tuli? Ei oska sellele vastata, aga vahelduseks on mõnus käia ka sooja ilmaga õues. Tõenäoliselt on praegune ilm soem kui terve suve jooksul. Miks ma räägin ilmast? Jah, see on märkimisväärne, et õues on 30 kraadi, aga see pole nii tähtis. Te ise olete ka ju seda omal nahal tundnud…

Mul on praegu tõeline kirjutamisblokk peal. Mitte millestki ei ole kirjutada, aga tahaks.

Aga eks ma siis üritan midagigi kirjutada. Niisiis, täna jooksin ma kehalises kuutekümmend 8,3-ga. Oleks saanud paremini, aga pole ka eriti põhjust viriseda. Päris hea aeg on ju… Siis käisin täna veel piljardit mängimas. Baarileti taga töötas 10-aastane poiss, seda juhtub tõesti ainult Eestis. No c’mon, kes kurat paneb 10-aastase baari töötama?!?

Koju jalutades nägin kuidas Raekoja platsil mingid hispaanlased mängisid oma väikese palliga jalgpalli. Missest, et igalpool nende ümber kõndisid/sõid/pildistasid teised inimesed. Nad ei lasknud ennast teistest häiridaa ning see on just see, mida meile siia rohkem oleks vaja. Tänavaile on vaja elu, tänavamuusikuid, neid mehi, kes seisavad ühel kohal terve päeva, tänavakunstnikke, mustkunstnikke. Kultuuripealinna aastal võiks selline elu küll siin olla, missest, et sel ajal ma siin ei ole.

M.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s