The day that never comes

Olete te kunagi mõelnud sügavamalt elust maa peal? Miks ma just selline välja näen? Miks ma üldse elan? Mis on elu mõte? Kas kusagil väljaspool on elu? Neid, kes sellisel tasemel mõtlevad ei ole palju. Tavaliselt inimesed järgivad oma igapäevast rutiini. Aga miks mitte murda rutiinist lahti ning saada osaks millegist erilisest?

Olete te kunagi mõelnud, et kõik, keda te armastate, kunagi teadnud olete, kõik me elame ühe väikese sinise kahvatu täpi peal. See sinine kahvatu täpp on meile koduks. Siin on juhtunud mõndagi. Kõige tähtsam – elu. Me ise kujundame selle nii nagu tahame, kellegil pole õigust öelda, kuidas teiste elu elada. Miks me peame koguaeg teiste eludes sorima? Kas enda oma on liialt igav? Siis tee see põnevaks! Mina igatahes hakkan enda elu põnevamaks tegema. Missest, et ma olen seda lubanud ma-ei-tea -mitusada korda. Esimene samm ongi kõige suurem.

Ootan juba selle nädala lõppu. Et võiks alustada super nädalavahetusega.Kuigi, kunagi ei saa kindel olla, et kõik hästi läheb, siis seekord võin suhteliselt(99,9%) kindel olla, et midagi ei lähe valesti. Et ükski ootus ei saa lõhutud. Et see ei oleks Stockholmi kordus.

Riia!

M.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s