The day that never comes

Olete te kunagi mõelnud sügavamalt elust maa peal? Miks ma just selline välja näen? Miks ma üldse elan? Mis on elu mõte? Kas kusagil väljaspool on elu? Neid, kes sellisel tasemel mõtlevad ei ole palju. Tavaliselt inimesed järgivad oma igapäevast rutiini. Aga miks mitte murda rutiinist lahti ning saada osaks millegist erilisest?

Olete te kunagi mõelnud, et kõik, keda te armastate, kunagi teadnud olete, kõik me elame ühe väikese sinise kahvatu täpi peal. See sinine kahvatu täpp on meile koduks. Siin on juhtunud mõndagi. Kõige tähtsam – elu. Me ise kujundame selle nii nagu tahame, kellegil pole õigust öelda, kuidas teiste elu elada. Miks me peame koguaeg teiste eludes sorima? Kas enda oma on liialt igav? Siis tee see põnevaks! Mina igatahes hakkan enda elu põnevamaks tegema. Missest, et ma olen seda lubanud ma-ei-tea -mitusada korda. Esimene samm ongi kõige suurem.

Ootan juba selle nädala lõppu. Et võiks alustada super nädalavahetusega.Kuigi, kunagi ei saa kindel olla, et kõik hästi läheb, siis seekord võin suhteliselt(99,9%) kindel olla, et midagi ei lähe valesti. Et ükski ootus ei saa lõhutud. Et see ei oleks Stockholmi kordus.

Riia!

M.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s